VIAFIA

                         "láska ke dřevu"

výroba ze dřeva na míru

Výrobky ze dřeva pro Vás nebo pro Vaší firmu, vyrábíme ze dřeva přímo na míru, fandíme Vaší individualitě, Vaše nápady jsou pro nás výzvou, design propojíme s Vaším vkusem a vytvoříme to co Vás potěší...

VIAFIA

milujeme dřevo

Nabízíme výrobu dřevený výrobku na míru a přání zákazníka. Reklamní a sezónní výrobky s možností gravírování, žádná sériová výroba, ale ruční prácička. Viafia je nejnovější projekt se svým přítelem Františkem, neotřelým truhlářem a designovým inovátorem. S láskou se zabýváme výrobou nábytku, designových bytových doplňků, ručně vyřezávaných a vysoustružených dřevěných praktických i dekorativních výrobků. Hledáme inspiraci v přírodě a respektujeme dřevo a jeho příběh. Každý výrobek je originál a vždy respektujeme přání zákazníka. Naše dřevo je prostě dřevo a má svůj příběh. Chceme, aby to bylo křivé, chceme, aby to bylo Vaše...

pro kuchyň i  do koupelny..


Designová krabička z borovicového dřeva na toaletní potřeby, krásný doplněk do každé koupelny a potěší každou ženu...


Kuchyňské prkénko z tvrdého dubu, i když kresba a vlákna jsou nevýrazná, neotřelý tvar, s ohledem na praktičnost. Výrobek bez dalšího ošetření, maximálně ošetřujeme lněným olejem nebo včelím voskem.

Nové, ručně dělané doplňky do kuchyně


Trochu náhledu do dílny a pár výrobků do kuchyně. Tři atypické pkénka do kuchyně vyrobená z třešňového dřeva a namořená přírodním olejem pro styk s potravinama. Pod tácky opět z třešňového dřeva, A dva kousky dubových podnosů, prost masiv pro oživení Vaší kuchyně. Čajový stolek z třešňového dřeva a ručně soustružené nohy.

ruční výroba kuchyňský doplňků

vše originál

Prkénka a pod tácky

Z mé oblíbené třešně, ručně vyrobená prkýnka atypických tvarů a masivnější pod tácky, vše upraveno olejem pro styk s potravinami. Masivní dubový pod tác.

gravírování

nově maluji i do dřeva

Pořídil jsem si gravírovací laser a otevřelo se mi další prostor pro práci se dřevem. Gravírování je velmi zajímavé zdobení dřeva a dřevěných výrobků. Nápisy, motta, obrázky a fotografie.  Když se spojí moderní technologie a vášeň ke dřevu. Dřevěné výrobky lze označit vlastním nápisem a dřevěný výrobek spojit s konkrétní osobou. Úžasný dárek pro své milované, osobitý dárek a zároveň důkaz, že si někoho vážíme.

Pokud by jste měli zájem pořídit osobní dárek pro své blízké, navštivte e-shop nebo mě kontaktujte..