Vážka na niti z.s.

"Lidské životy jsou jako nitky, když se přetrhnou, společně najdeme cestu, jak je znovu spojit..."

Vážka na niti

Vážka na niti si klade za cíl vytvořit příjemné a bezpečné místečko pro všechny děti z Loun a okolí a podporovat rodiny a rodinné vazby. Máme program pro děti, rodiče i pro dospělé. Od ledna 2024 máme registrovanou sociální službu Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež NZDM Radost, která je pro děti otevřena každý všední den od 12.00- 18.00. Od 01.února 2024 jsme otevřeli SAS Najáda - Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi v Lounech a Žatci.

Klubík Vážka přivítá všechny děti o víkendech, kdy pro vás připravujeme EKO Vážku, tvořivé dílničky a malování, přesně podle zálib dětí. Budeme pořádat volnočasové aktivity a dětské kroužky dle přání našich malých vážek. Pro děti jsme na rok 2024 připravili projekt Propojujeme světy.

Pro dospělé i v letošním roce budeme pořádat velmi oblíbené Malované dřevo, kdy si všichni do chtějí malovat či kreslit přijdou na své. kreativní a relaxační odpoledne pro všechny amatérské malíře. I v letošním roce připravujeme oblíbený Dobročinný bazárek s prodejem oblečení a módních doplňků za nízké ceny.

Dovolte nám, představit se. Jsme spolek Vážka na niti z.s. zabýváme se:

  • KLUBÍK VÁŽKA - EKO VÁŽKA, TVOŘIVÉ DÍLNIČKY, MALOVÁNÍ PRO DĚTI
  • NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ, NZDM RADOST
  • SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBA PRO RODINY S DĚTMI SAS NAJÁDA
  • PROPOJUJEME SVĚTY
  • MALOVANÉ DŘEVO
  • DOBROČINNÝ BAZÁREK - ODĚVNÍ BANKA

Potřebujete pomoc či poradit, neváhejte nás kontaktovat..

www.vazkananiti.cz