Malované dřevo

tvoření pro každého

Malované dřevo 

Vítáme Vás na stránkách projektu "Malované dřevo". Projekt, který vznikl na podporu kreativního malování a tvoření bez rozdílu věku, pohlaví, sociálního postavení, vyznání či orientace. Chceme pomáhat tím, že vytvoříme prostředí a možnosti pro Vaše tvoření. Naším cílem je, bez jakéhokoliv talentu, jen s Vaším nadšením vytvořit dílko, malůvku, obraz či cokoliv jiného jen pro to, aby jste z něj měli radost jen Vy. Naše kurzy jsou určené pro všechny, malujeme s dětmi, se seniory, se ženami, s muži prostě kdokoliv, kdo se chce sejít a strávit čas s přízněnou duší. Naše kurzy spojují a tvoří vazby, při tvoření se přátelíme, sdílíme a povídáme. Naše obrazy vystavujeme a umožňujeme odkup na dobročinné akce.Pomáháme tvořením

Dana Stříbrská - Spokojené místečko  & David Heřmanský - Viafia.cz a Vážka na niti z.s.

Výtvarná soutěž Vánoční přání 2022

Malujete si rádi, libí se vám amatérské výtvarné umění? Zapojte se s námi do vánočního dobročinného projektu a pomozte obrazem.

Namaluj obraz, pošli ho do soutěže a pak ho prodej pro dobrou věc.

Z této akce putuje 100% výtěžku z prodeje obrazů lidem s roztroušenou sklerózou ROSKA Chomutov z.p.s. jako příspěvek na rehabilitační aktivity / pomůckyAkce začíná 1.10.2022 a končí 10.12.2022 slavnostním vyhlášením a adventním koncertem v kostele sv. Ignáce v Chomutově. K vánoční náladě nám zahraje Antikvartet Dušana Vančury.

V prvním ročníku Pomáháme obrazem jsme vybrali a poslali částku 6.878 Kč

www.pomahameobrazem.cz

Tuto soutěž pořádám s Danou Stříbrskou za podpory

Spokojené místečko, Malované dřevo, Vážka na niti, z.s., Unie ROSKA-reg.org. ROSKA Chomutov z.p.s. a Viafia.cz