Kurzy a workshopy

ŠKOLENÍ NAMÍRU

Kurzy a školení

Představuji vám kurzy určené pro děti a mládež, pro seniory a pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet. Zaměřuji se na IT technologie, bezpečnost na internetu a sociálních sítí, finanční a ekonomická gramotnost pro děti a mládež a lidská práva a občanské povědomí. Dále pořádám kurzy ekologické výchovy a ochrany přírody pro děti. 

Místo školení:

Školení provádím ve spolu Vážka na niti, Husova 591, 44001 Louny, kde je plně vybavená klubovna s mnoha interaktivními doplňky. Prostory klubovny jsou velmi příjemné. Probírané téma si probereme do hloubky a formou diskuze si dokážeme projít celým tématem tak, aby byl pro každého přínosný. Samozřejmostí jsou videa, pracovní materiály a názorné ukázky ke všem probíraným tématům.

Počet účastníků kurzů:

Pro zajištění plného komfortu workshopu je stanovený maximální počet účastníků na 15 dle druhu kurzu. Tento počet zajišťuje, že se každému účastníkovi kurzů můžu věnovat individuálně a s co největší péčí, aby každý odcházel s patřičnou dávkou informací a nových zkušeností. Pokud by bylo potřeba, je možné s přihlédnutím na téma kurzu počet účastníků, po předešlé domluvě, navýšit.